Müdür Mesajı


                       Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin misyonu ve vizyonu doğrultusunda bilim ve teknolojik gelişmeleri yakalamak ve rekabet gücümüzü daha yukarıya çıkarmak için bizlere büyük görevler düşmektedir.
Yüksekokulumuz güçlü bir alt yapısıyla geniş vizyonu ve dinamik bir öğretim elemanı kadrosuyla bütün paydaşlarıyla etkili bir iletişim ortamı sunmayı, herkesin özgürce fikrini ortaya koymasını, bireylerin kendisini en iyi şekilde gelişmesine imkan sağlamayı, sorgulama gücü ve özgüven sağlamayı ve bilimsel çalışmalar üretmeyi akademik süreçler için temel esas olarak belirlemiş ve ülkemizin ihtiyaç duyduğu donanımlı, mesleki yeterliliği ve birikime sahip ziraatçılar yetiştirmeyi kendisine hedef etmiştir.
                      Yüksekokulumuzda Bitkisel ve Hayvansal Bölümünde aktif olarak Çay Tarımı ve İşleme Teknolojisi, Organik Tarım ile Tıbbi ve Aromatik Bitkiler olmak üzere 3 önlisans programı bulunmaktadır. Akademik kadro olarak 1 Profesör, 3 Doktor Öğretim Üyesi, 2 Doctor Öğretim Görevlisi ve 3 Öğretim Görevlisi bulunmaktadır.
Siz değerli öğrencilerimizi, müthiş doğası, renkli ve misafirperver kültürü, bilimsel faaliyetlerle çeşitlendirilmiş ve sosyal imkânlarla donatılmış denize münhasır kampüsü ile hem keyifli vakit geçirebileceğiniz hem de entelektüel ve sanatsal etkileşimlerde bulunabileceğiniz yüksekokulumuza davet ediyorum.
 
Prof. Dr. Adil BAKOĞLU
Pazar MYO Müdürü