Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Pazar Meslek Yüksekokulu 2021- 2022 Mezuniyet Töreni Yapıldı.

24 Haziran 2022 Cuma

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Pazar Meslek Yüksekokulu 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni Pazar Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında Pazar Meslek Yüksekokulu’ndan 3Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü, Çay Tarımı ve İşleme Teknolojisi Programı, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Programı ve Organik Tarım Programı’nda Eğitim-Öğretim gören 95 öğrenci 12’nci mezuniyet törenini yaşadılar. Program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

Törene, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Said YAŞIYAN, Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet BASA, Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Adil BAKOĞLU, Pazar İlçe Emniyet Müdürü Mesut DEMİRDAŞ, Pazar Meslek Yüksekokulu Akademik ve İdari Personeli, Pazar İlçe Protokolü, Siyasi Parti Temsilcileri, Kamu Kurum ve Kuruluşu Yöneticileri, Pazar Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Veliler, Öğrenciler ve Basın Mensupları katıldı.

Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Adil BAKOĞLU’nun konuşması yaptıktan sonra Meslek Yüksekokulumuza destek verenlere plaketler verildi. Konukların konuşmalarının ardından mezuniyet belgeleri sunuldu.

Pazar Meslek Yüksekokulu’nda Dereceye Giren Öğrencilerimiz;

1-Neslihan KARACA,

2-Güler NAİBOĞLU DOĞAN,

3-Halil ADSIZ,

Hızlı Erişim