Meslek Yüksekokulumuzun Mezuniyet Töreni Yapıldı

12 Haziran 2017 Pazartesi

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Pazar Meslek Yüksekokulumuzun  MEZUNİYET TÖRENİ 08 Haziran 2017 saat 10:00’da Meslek Yüksekokulumuz Konferans Salonunda yapıldı.

Törene, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İstiklal Yaşar VURAL, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Gökhan ABAY, Ardeşen Turizm Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK, Meslek Yüksekokulumuz Müdür Vekili Prof. Dr. Fatih SEYİS, Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyeleri ve Araştırma Görevlileri, Pazar İlçe Protokolü, Kamu Kurum ve Kuruluşu Yöneticileri,, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Öğrenci Velilerimiz, Öğrencilerimiz, Akademik ve idari personelimiz ve basın mensupları katıldı.

Programın arzedilmesi ile başlayan tören saygı duruşu ve istiklal marşı ile devam etti.

Öğrenciler adına Meslek Yüksekokulumuz Birincisi Öğrencimiz DERYA NAR ŞAHİNBAŞ’ın konuşmasının ardından Meslek Yüksekokulumuz Müdür Vekili Prof. Dr. Fatih SEYİS açılış konuşması yaptı.

Meslek Yüksekokulumuzdan mezun olmaya hak kazanan tüm öğrencilerimiz sahneye davet edildi. Mezuniyet belgeleri, mezuniyet madallayaları ve hediyeleri verildi. Ayrıca Organik Tarım Programı birincisi Derya NAR ŞAHİNBAŞ, ikincisi Ahmet BAŞKAN, üçüncüsü Mevra POLAT; Tıbbi ve Aromatik Bitkileri Programı birincisi Şirin DENİZ, ikincisi Semanur GENÇ, üçüncüsü Saniye İBRAHİMBAŞ’a plaket ve hediyeleri taktim edildi.

Meslek Yüksekokulumuz birincisi Derya NAR ŞAHİNBAŞ, ikincisi Ahmet BAŞKAN ve üçüncüsü Mevra POLAT’a ayrıca hediyeleri taktim edildi.

Mezun olan öğrencilerimizin Türk Bayrağımız etrafında toplanarak mezuniyet andı okumalarının  ardından kep atma seremonisi ve toplu fotoğraf çekimi yapıldı.


 

Hızlı Erişim