Meslek Yüksekokulumuz Mezuniyet Töreni Coşkuyla Yapıldı

09 Haziran 2016 Perşembe

           2015-2016 Akademik Yılı Pazar Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Töreni; Pazar Kaymakamı Selçuk ASLAN, Pazar Garnizon Komutanı Yzb. Mustafa ÇELİK, Pazar Belediye Başkan Vekili Enver ERGENÇ, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali BİLGİN ve Prof. Dr. İstiklal Yaşar VURAL,  Ardeşen Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK, Siyasi Parti Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları, Kurum ve Kuruluşların Müdürleri,  Pazar Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı ve Pazar MYO Müdürü Prof. Dr. Fatih SEYİS, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Mustafa AKBULUT ve Yrd. Doç. Dr. Ali AYDIN ve Fakülte Öğretim Elemanları, Pazar Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Hüseyin BAYKAL ve Dr. Öğr. Gör. Ziya AYDIN ile Öğretim Elemanları, öğrenciler ve ailelerin katılımıyla gerçekleşti.
           
           Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan ve Pazar MYO Öğr. Gör. Seda OKUR’un sunuculuğunu yaptığı mezuniyet töreninde Pazar Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Fatih SEYİS, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali BİLGİN ve Pazar Kaymakamı Selçuk ASLAN’ın protokol konuşmalarının ardından salonu dolduran konukların büyük beğeni ile izlediği Fındıklı  Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu folklor ekibinin yöresel  horon gösterisi yapıldı.  Meslek Yüksekokulu dönem birincisi Aysun GÜMÜŞTAŞ, ikincisi Cengiz YOĞURTÇU ve üçüncüsü Funda KOLİK’e plaketleri taktim edildi ve dönem birincisi öğrenci Aysun GÜMÜŞTAŞ öğrenciler adına konuşma yaptı.

           Organik Tarım Programı ile Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Programından birinci, ikinci ve üçüncülükle mezun olan öğrencilere hediyeleri taktim edildikten sonra mezun olan tüm öğrencilere başarı belgeleri verildi.
Son olarak mezun olan öğrenciler toplu anı fotoğrafı çektirip keplerini fırlatmaları ile tören son buldu.

            Tüm mezun olan öğrencilerimize gelecek hayatlarında başarılar dileriz. 


                                                                                                         

Hızlı Erişim